Auto GPS TOMTOM GO520 World

5’’ ekraaniga puutetundliku ekraaniga Auto GPS, millel on kiire ja täpne positsioneerimine

259.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

5’’ ekraaniga puutetundliku ekraaniga Auto GPS, millel on kiire ja täpne positsioneerimine. GPSil on interaktiivne kaart, mida on võimalik suumides sõrmeotstega kaardil leida ja uurida marsruudi täpsemat asukohta. Tänu 3D kaardile on võimalik ka lisaks täpsemalt vaadata oma orientiire. Lisaks on seadmel 45 riigi kaardid, eestikeelne menüü ja tasuta eluaegne kaardiuuendus.

WiFi ühenduse abil on võimalik seadme kaarte ja tarkvara uuendada liikvel olles kas või mobiilist. Tänu integreeritud Bluetooth ühendusele saad kasutada oma naviseadet käed-vaba seadmena mis muudab sõidud turvalisemaks. Seadme ühildub ka rakendustega Siri ja Google Now.

Eluaegne tasuta kaardiuuendus
Kasuta alati uusimaid kaarte autoga navigeerimiseks tänu eluaegsele tasuta kaardiuuendusele. Kaardiuuenduste hulka kuuluvad nii teede muudatused, kuid ka näiteks kiiruspiirangute muutused teelõikudel.

TomTom MyDrive
Planeeri marsruuti, kontrolli liiklusinfot ning talleta lemmikuid – igal pool, kogu aeg. Seda otse nutiseadmest või arvutist. Sinu TomTom naviseade korjab selle info üles niipea, kui see sisse lülitada ning nutiseadmega ühendada.

Käed-vaba kõned
Tänu integreeritud Bluetooth ühendusele saad kasutada oma naviseadet käed-vaba seadmena. Ühendada Bluetooth ühendusega telefon oma autonaviga ning vestelda turvaliselt, käsi roolilt võtmata.

TomTom nutiseadme teenused

Aktiveeri TomTom lisateenused autonavi ühendamisel nutiseadmega. Niimoodi kuvatakse reaalajas sinu naviseadme ekraanil liiklusinfo, kiiruskaamerate uuendused ja palju muud.

Kiiruskaamerate hoiatus
Tea täpselt, kus asuvad kiiiruskaamerad ning uuenda seda infot vastavalt vajadusele.

Aku kestvus kuni 2 tundi autonoomset kasutamist
Sisseehitatud mälu
SD-kaardi pesa;microSD
Ekraani suurus  5-tolline,13cm puutetundlik
Ekraani tüüp Capacitive laiekraan 16:09
Ekraani resolutsioon 480 x 272 pikslit
Mõõdud (L x K x S) 140 x 90 x 20 mm
Kaal 229 grammi

Lifetime-kaardid ehk sõidad alati uusima kaardiga. Igal aastal võimalus alla-laadida vähemalt neli põhjalikku kaarti.

GPS seadmed ja kaardid, Mere navigatsiooniseadmed. Auto GPS, Käsi GPS, TomTom, Garmin, Magellan, Mio, Raymarine, NKE, aktiivsusmonitorid, spordikellad