Aktiivsusmonitor Vívosmart HR+

Aktiivsusmonitor Vívosmart HR+ on nutikas GPS-iga aktiivsusmonitor, mis mõõdab randmelt pulssi. Stiilse disainiga ja väga mugav igapäevaseks kandmiseks. Päikesevalguses loetava kirka ekraaniga. GPS kiiruse ja distantsi salvestamiseks. Näitab samme, pulssi, kalorikulu, läbitud vahemaad, läbitud korruseid, tegevuse intensiivsust ja kellaaega. Ühenduv nutitelefoniga.

219.00 € 149.00 €

Infot LHV järelmaksu kohta >>

Arvuta näidiskuumakse

%

Aktiivsusmonitor Vívosmart HR+ on nutikas aktiivsusmonitor GPS anduriga, mis mõõdab ka randmelt pulssi

  • Stiilne igapäevaseks käepael kandmiseks ja päikesevalguses loetav ekraan
  • GPS andur kiiruse ja distantsi salvestamiseks
  • Näitab samme, pulssi, kalorikulu, läbitud vahemaad, läbitud korruseid ja tegevuse intensiivsust ja kellaaega
  • Värinmärguanded kõnede, sõnumite ja e-kirjade kohta nutitelefonis
  • Kontrolli telefonis mängivat muusikat ja/või VIRB® kaamerat otse oma randmelt
  • Tuletab meelde, et aeg on end liigutada ekraani näidu ja vibratsiooniga
  • Lihtne puutetundlik kasutajaliides
  • Automaatsed eesmärgid hoiavad sind motiveerituna

Uut võrreldes Vivosmart HR kellaga:

– Lisatud GPS andur
– Lisatud jooksu režiim
– Lisatud jooksmise/jalutamise ja Virtual Pacer tugi.
– Lisatud Move IQ tugi (tuvastab automaatselt kas jooksed või jalutad)
– Aku kestvus kuni 5 päeva aktiivusmonitorina, kuni 8 tundi GPSi kasutades

Mõõda pulssi randmelt

vivosmart HR+ nutikas aktiivsusmonitor mõõdab südame löögisagedust randmelt 24/7. See annab sulle vabaduse teha trenni ilma pulsivööta. Kasutades südame löögisagedust arvutab vivosmart HR+ põletatud kaloreid ja tuvastab trenni intensiivsuse, pakkudes paremat ülevaadet trenni kohta. vivosmart HR+’i on võimalik kasutada pulsiandurina ka teiste Garmin spordiseadmetega.

Võta aktiivsusmontor jooksutrenni

vívosmart HR + võimaldab jälgida distantsi, aega ja kiirust siseruumides tänu kiirendusandurile. Nüüd saad väljas joostes veelgi täpsema distantsi ja tempo statistika kasutades GPS andurit.

Rohkem kui lihtsalt sammud

Lisaks sammudele, kaloritele ja distantsile tuvastab vivosmart HR+ tänu baromeetrilisele altimeeterile ka mitu korrust sa oled läbinud. Lähed sa ujuma või proovid uut trenni, mõõda oma tegevuse intensiivsust. See funktsioon võimaldab sul jälgida oma edusamme ja eesmärke vastavalt soovitatud infole paljudelt tervise organisatsioonidelt.

Nutitelefoni teavitused

Ole aktiivne ja püsi ühenduses vivosmart HR+ kellaga. Iga kord, kui saad sõnumi, e-kirja või keegi helistab sinu ühilduvale Bluetooth-nutiseadmele, väriseb vivosmart õrnalt ja kuvab automaatselt vastavat teavet. Lihtsalt puuduta ja libista sõrmega üle ekraani, et rohkem lugeda.

Individuaalsed igapäevased eesmärgid

vivosmart HR+ õpib sinu praeguse aktiivsustaseme ning määrab seejärel sinu igapäevase eesmärgi. Niipea, kui saavutad oma eesmärgi, kohandab vivosmart eesmärgi järgmiseks päevaks, viies sind tasapisi tervislikuma elustiili poole. Meie tasuta Garmin Connect ™ keskkonnas võid teenida virtuaalseid medaleid ja jälgida oma edusamme.

Püsi ühenduses

vivosmart HR+ sünkroniseerib automaatselt sinu andmed ühendatud Bluetooth nutiseadmega päeva jooskul, kui eesmärk on täidetud või kui piisavalt samme on astutud pärast viimast sünkroniseerimist.

 

*Sammude lugemine on ligikaudne ja ei pruugi olla täpne. Selle alla kuulub ka distantsi arvutamine sammude põhjal.

*Aktiivsemate spordialade jaoks soovitab Garmin kasutada eraldi pulsivööd, et saavutada täpsem ja kindlam pulsi arvestus. (Vivosmart HR+ ei toeta pulsivöösid)

NB! Nutiseadmete sobivuse kohta leiab info siit: LINK!

Põhiomadused Rihma mõõtmed 136-192 mm, regular; 180-224 mm, x-large Ekraani mõõtmed 25.3 mm x 10.7 mm Ekraan 160 x 68 pikslit; puutetundlik Kaal 31.0 g - Regular; 33.0 g - X-large Aku laetav liitium-ioon Aku kestvus Kuni 5 päeva aktiivsusmonitorina Kuni 8 tundi kasutades GPSi Veekindlus 5 ATM (50m) GPS Jah Bluetooth Smart Jah Baromeetriline alitmeeter Jah Smart teavitused (kuvab ühendatud telefoni saabuvad sõnumid, kõned jne) Jah Vibra alarmid Jah Muusika juhtimine Jah Leia mu telefon funktsioon Jah VIRB® juhtimine Jah Jooksmise funktsioonid Virtual Pacer™ (võrdleb hetke tempot soovituslikuga) Jah Kiirendusandur (mõõdab distantsi ilma lisa anduriteta) Jah Isiklikud rekordid Jah Jooksu & Jalgratta funktsioonid Randmelt pulss Jah Automaatne paus(peatab ja jätkab kiirusel põhineva taimeri) Jah Automaatne ringide lugemine Jah Aja/distantsi alarm (käivitab alarmi, kui jõuad eesmärgini) Jah Pulsil põhinev kalorite arvestus Jah Infoväljade muutmine Jah Aktiivsusmonitori funktsioonid Sammulugeja Jah Autom. eesmärk (loob eesmärgi eelmise päeva sammude põhjal Jah Liikumis riba(kuvab kella ekraanil, kui olete kaua liigumatult olnud) Jah Une jälgimine Jah Garmin Connect™ Garmin Connect™ tugi Jah Autom. sync arvutiga Jah Lisaks Lisaks •Arvutab läbitud korrused: Jah •Intensiivsus minutid: Jah •Garmin Elevate™ randmelt pulsi mõõtmine