Pealambid SILVA – Sinu intelligentne teenäitaja

pealamp outdoor

Pealambid SILVA – Sinu intelligentne teenäitaja

SILVA (Rootsi 1933) toodete sihtrühmaks on läbivalt olnud profitasemel sportlased, jooksjad, suusatajad, ratturid, multi-sportlased, sõdurid ning kõik, kel pealampidele kõrged nõudmised.
Silva pealampide jaoks on pimedus tõeliseks väljakutseks. Kuhu iganes sa parajasti ka ei suunduks siis Silva pealambid-rattalambid muudavad ööpimeduses kobamise mängleva kergusega hästi valgustatud teekonnaks.
Silva intelligentsed LED pealambid on enamuses kasutatavad ka rattalampidena

Vaata lampide valikut siit: PEALAMBID, RATTALAMBID

Silva logo

Silva pealampe ja rattalampe iseloomustavaks märksõnaks on kujunenud: patenteeritud Silva Intelligent Light®- kus võimas LED valgusvihk (kohati kuni 1300 Luumenit) valgustab üheaegselt nii jalge-esist kui ka kaugusse (ca 160m), mis aitab kiiresti liikujal märgata oluliselt paremini takistusi ja ümbruskonda. Sportlaste keelde tõlgituna tähendab see vähem tarbetuid pealiigutusi, suurenenud ülevaadet ümbruskonnast, paremat tasakaalu ja suuremat keskendumist kiirusele. Kasutatavad materjalid on kerged ja kompaktsed, (lambi kaal on kohati vaid 62 gr).
Pealampidel on standardina kaasas; peapael, kiivri ja ratta kinnitus ning teatud mudelitel ka MOLLE kinnitus. Veekindlus: IPX6, IPX7
pealampide müük

Pealamp Silva LR660 RC Pealamp Silva Ninox II Pealamp Silva TR_II_USB Sportlamp Silva Otus II Pea-, Rattalamp Silva Trail Speed Pea-Rattalamp Silva Trail Speed Plus
Tutvu pealampidega ja rattalampidega SILVA lähemalt: Silva pealambid ja Rattalambid